Kategoriye göre

Şehirler ve ilçeleri
Bosna-Hersek, kasaba ve köylerde etrafında daireler odaları, stüdyolar, oteller, pansiyonlar, moteller, hanlar, etnik köyler, kamp, tatil evleri - villa, tatil köyleri - tatil ve Bosna-Hersek'te kasaba ve köylerde diğer turistik konaklama. Sahiplerine doğrudan sorular göndermek ve komisyon olmadan daire kitap.
En çok kullanılan hedef:

Diğer hedef:
Sarajevo Mostar Banja Luka Međugorje Bihać Bijeljina Blagaj Brčko Bugojno Čapljina Cazin Čitluk Doboj Foča Fojnica Goražde Gradačac Jajce Kakanj Kiseljak Konjic Livno Ljubuški Mrkonjić Grad Odžak Olovo Pale Prijedor Široki Brijeg Srebrenica Tešanj Teslić Travnik Trebinje Trnovo Tuzla Velika Kladuša Višegrad Visoko Vitez Zenica Zvornik
Dağlar ve kayak
Villalar, tatil - - tatil ve Bosna-Hersek'te dağlar ve kayak merkezleri diğer turistik konaklama Bosna-Hersek, oda, stüdyoları, oteller, pansiyonlar, moteller, konukevleri, etnik köyler, kamp, tatil evleri dağlar ve kayak merkezleri etrafında daireler. Sahiplerine doğrudan sorular göndermek ve komisyon olmadan daire kitap.
En çok kullanılan hedef:

Diğer hedef:
Jahorina Vlašić Bjelašnica Kupres Blidinje Trebević Igman
Deniz ve göller
Villalar, tatil köyleri - - tatil ve BH 'deki diğer turistik denizde konaklama ve göller Bosna-Hersek, odalar, stüdyolar, oteller, pansiyonlar, moteller, hanlar, etnik köyler, kamp, tatil evleri denizde daireler ve göller. Sahiplerine doğrudan sorular göndermek ve komisyon olmadan daire kitap.

Diğer hedef:
Neum Boračko jezero Prokoško jezero Panonska jezera Jablaničko jezero Modrac jezero Ramsko jezero

Vitrindeki İlanlar

 • Apartments Ethno 

  300x200
  Ücret 10 €
  Featured

  Jahorina, Miloša Crnjanskog 141

  Konaklama Ozel daireler ve odalar

  Centar 1200 m

  Aerodrom 30000 m

  Detaylar

  true true true true 1200 15000 1500 20 10 50

  Ziyaretçi Sayacı: 1806

 • Kulübe Sema 

  300x200
  Ücret 10 €
  Featured

  Jahorina, M.Crnjanskog 56

  Konaklama Ozel daireler ve odalar

  Centar 100 m

  Aerodrom 28000 m

  Detaylar

  true true true true true 100 100 100 100 50 50

  Ziyaretçi Sayacı: 2172